Drodzy Biegacze,

Poniżej przedstawiamy kategorie, w jakich odbędzie się firmowa rywalizacja podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego. Ponadto przesyłamy informację nt. planowanych dekoracji i terminu ogłoszenia zwycięzców we wszystkich kategoriach, oraz załączamy listę firm, które zgłosiły się do rywalizacji podczas nadchodzącego półmaratonu.

Zapisy do rywalizacji w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego trwały do 29 marca do godziny 23:59. Zatem by wziąć udział w rywalizacji, we wtorek 29 marca do godziny 23:59 należało być tak na liście zapisanych do swojej firmy w naszym systemie rejestracji, jak i należało już mieć przypisany numer startowy (opłacony start) na półmaraton.

Tylko osoby, które spełniły oba te warunki będą brane AUTOMATYCZNIE PRZEZ SYSTEM pod uwagę podczas zliczania wyników w ramach rywalizacji Firm Przyjaznych Bieganiu.

Klasyfikacje: Najbardziej Rozbiegana Firma, Najszybsza Firma i Najlepszy Debiut

 1. Kategoria „Najbardziej Rozbiegana Firma”

  – O miejscu firmy w rankingu decyduje suma kilometrów przebiegniętych przez jej pracowników w biegu odbywającym się w ramach Programu. Pod uwagę brany jest jedynie ukończony bieg.
  – Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach (firmy małe, firmy średnie, firmy duże).
 2. Kategoria „Najszybsza Firma”

  – Pod uwagę brany będzie zsumowany czas trzech najszybszych reprezentujących daną firmę uczestników półmaratonu.
  – Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji (firmy małe, firmy średnie, firmy duże). Warunkiem sklasyfikowania danego zawodnika jest przekroczenie przez niego linii mety

 3. Kategoria „Najlepszy debiut”

  – Pod uwagę brany będzie wynik firm w kategorii „Najbardziej rozbiegana firma”, z tym, że:
  a) klasyfikacja zostanie zorganizowana bez podziału na firmy małe, średnie i duże – w tej kategorii wszystkie firmy rywalizują między sobą bez względu na wielkość przedsiębiorstwa;
  b) kategoria dotyczy tylko firm, które po raz pierwszy pojawią się w programie Firma Przyjazna Bieganiu (nie brały udziału w rywalizacji FPB podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego).

Dekoracje zwycięzców

Dekoracje zwycięzców w kategorii „Najszybsza Firma” (w kategoriach firmy małe, firmy średnie i firmy duże) odbędą się na scenie głównej Imprezy około godziny 12:50, więc jeżeli będą Państwo liczyć na pozycje na podium w swojej kategorii, to proszę być o tej godzinie przy scenie głównej w gotowości, ponieważ mogą zostać Państwo wezwani na scenę J

Ze względu na istotę rywalizacji w kategoriach ‘Najbardziej Rozbiegana Firma” i „Najlepszy debiut” (dopiero po biegu będziemy mogli przeliczyć ile kilometrów w sumie wszyscy pracownicy danej firmy przebiegli), ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród w tych kategoriach będą miały miejsce w tygodniu następującym po półmaratonie.

Lista firm zgłoszonych do rywalizacji podczas półmaratonu

Poniżej umieszczamy link do listy firm, które zostały zgłoszone przez administratorów drużyn do rywalizacji w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas nadchodzącego półmaratonu, oraz w których co najmniej jeden pracownik miał nadany numer startowy na półmaraton do wtorku 29 marca do godziny 23:59 – dodatkowo znajduje się tam kolumna opisująca wielkość firm (czy kategoria firma mała, średnia, czy duża) oraz czy dana firma debiutuje w programie, czy brała już w nim udział podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego.

Lista firm zgłoszonych do rywalizacji w FPB podczas 11 PZU Półmaratonu Warszawskiego

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Fundacji „Maraton Warszawski”