Jak będzie wyglądała rywalizacja podczas 12. Ekidenu?

 

Rejestracja do rywalizacji w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas 12. Ekidenu trwa do 3 maja 2016 roku.

Kliknij, by zobaczyć instrukcję krok po kroku „Jak zgłosić drużynę do programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas Ekidenu” 

1. Kategoria „Najbardziej Rozbiegana Firma

– O miejscu firmy w rankingu decyduje suma kilometrów przebiegniętych przez jej pracowników w biegu odbywającym się w ramach Programu. Pod uwagę brany jest jedynie ukończony bieg. W przypadku, gdy firmy zajmują miejsce ex aequo według sumy kilometrów przebiegniętych przez jej pracowników, o kolejności decyduje czas najszybszej sztafety danej firmy.
– Nagrody przyznane zostaną firmom, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach (firmy małe, firmy średnie, firmy duże).

2. Kategoria „Najszybsza Firma

– Pod uwagę brany będzie wynik najszybszej sztafety danej firmy.
– Nagrody przyznane zostaną firmom, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji (firmy małe, firmy średnie, firmy duże). Warunkiem sklasyfikowania danego zawodnika jest przekroczenie przez niego linii mety.

3. Kategoria „Najlepszy debiut

– Pod uwagę brany będzie wynik firm w kategorii „Najbardziej rozbiegana firma”, z tym, że:
a) klasyfikacja zostanie zorganizowana bez podziału na firmy małe, średnie i duże – w tej kategorii wszystkie firmy rywalizują między sobą bez względu na wielkość przedsiębiorstwa;
b) kategoria dotyczy tylko firm, które po raz pierwszy pojawią się w programie Firma Przyjazna Bieganiu podczas tego konkretnego biegu;
c) nagroda zostanie przyznana firmie, która zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji.

STWÓRZ DRUŻYNĘ