Jak to działa?

 

Krok 1. Firma, która chce wziąć udział w Programie, wyznacza koordynatora. Jeżeli to Ty nim jesteś, zarejestruj firmę na stronie https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/firmaprzyjaznabieganiu/info . Po wypełnieniu formularza, utworzy się podstrona dedykowana Twojej firmie.

Krok 2. Czas stworzyć firmową reprezentację. Skopiuj link strony dedykowanej Twojej firmie w systemie rejestracja.maratonwarszawski i roześlij go znajomym z pracy (przykładowy link: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/firmaprzyjaznabieganiu/NAZWAFIRMY)

Poniżej pokazanie, w jaki sposób poprawnie skopiować link, na przykładzie drużyny „Fundacja Maraton Warszawski”:

kliknij

Krok 3. Każdy ze znajomych z pracy, po kliknięciu w ten link i zalogowaniu się do systemu rejestracja.maratonwarszawski.com będzie mógł kliknąć przycisk „Dołącz do drużyny”.

Krok 4. W tym momencie administrator otrzyma automatyczne powiadomienie na swojego emaila, że dana osoba zgłosiła chęć dołączenia do drużyny firmowej. Administrator drużyny po wejściu na podstronę dedykowaną swojej firmie w zakładce „zgłoszenia” będzie mógł zaakceptować prośbę o dołączenie od swoich znajomych biegaczy z pracy.

Krok 5. Po zaakceptowaniu zgłoszenia do drużyny przez administratora podstrony firmowej, biegacz firmowy, który zgłosił prośbę o dołączenie go do drużyny, otrzyma powiadomienie emailowe, że jego zgłoszenie zostało zaakceptowane.

Krok 6. Administrator może poprzez zakładkę „Biegi” zgłaszać swoją drużynę firmową do uczestnictwa w poszczególnych biegach organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski”, na jakie aktualnie jest prowadzony zapis w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu.

Krok 7. W przypadku Ekidenu, Mini Maratonu oraz Sztafety Maratońskiej to kapitanowie drużyn (tzn. osoby, które rejestrowały drużyny) mogą zgłaszać swoje drużyny do rywalizacji w ramach Firmy Przyjaznej Bieganiu.
W momencie, gdy kapitan drużyny jest przypisany do jakiejś firmy, to w zakładce „Twoje Biegi” pojawia mu się możliwość zgłoszenia jego drużyny do rywalizacji firmowej (poniżej screen):

twoje biegi

Zaś w przypadku Półmaratonu, Maratonu, Biegu na Piątkę oraz cyklu puchar maratonu warszawskiego, każdy biegacz, który jest potwierdzonym członkiem firmy i jest zarejestrowany (ma nadany numer startowy) na dany bieg , automatycznie jest zgłoszony jako reprezentant danej firmy podczas tego biegu.

Proste? Zatem…czas start!

Rejestracja firm w programie „Firma Przyjazna Bieganiu” jest bezpłatna.

Dołącz do społeczności Firm Przyjaznych Bieganiu na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnościami związanymi z programem: https://www.linkedin.com/company/firma-przyjazna-bieganiu

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ:

STWÓRZ DRUŻYNĘ

KONTAKT