Jak będzie wyglądała rywalizacja podczas
XVI Ekidenu?

1. Kategoria „Najbardziej Rozbiegana Firma”
– O miejscu firmy w rankingu decyduje suma kilometrów przebiegniętych przez jej pracowników w biegu odbywającym się w ramach Programu. Pod uwagę brany jest jedynie ukończony bieg.
– Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach (firmy małe, firmy średnie, firmy duże).
2. Kategoria „Najszybsza Firma”
– Pod uwagę brany będzie czas najszybszej sztafety, reprezentującą daną firmę.
– Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji (firmy małe, firmy średnie, firmy duże). Warunkiem sklasyfikowania danego zawodnika jest przekroczenie przez niego linii mety

Zapisy do rywalizacji w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas XVI EKIDENU trwają 13 kwietnia. Zatem by wziąć udział w rywalizacji, 13 kwietnia do godziny 23:59 należy być zarówno na liście zapisanych do swojej firmy w naszym systemie rejestracji, jak i należy mięć już przypisany numer startowy na Ekiden. Tylko osoby, które spełnią oba te warunki będą brane pod uwagę w zliczaniu wyników w ramach rywalizacji Firm Przyjaznych Bieganiu.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ:

STWÓRZ DRUŻYNĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ NA XVI EKIDEN