Jak będzie wyglądała rywalizacja podczas
11. PZU Półmaratonu Warszawskiego?

 

1. Kategoria „Najbardziej Rozbiegana Firma”
– O miejscu firmy w rankingu decyduje suma kilometrów przebiegniętych przez jej pracowników w biegu odbywającym się w ramach Programu. Pod uwagę brany jest jedynie ukończony bieg.
– Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich kategoriach (firmy małe, firmy średnie, firmy duże).
2. Kategoria „Najszybsza Firma”
– Pod uwagę brany będzie zsumowany czas trzech najszybszych reprezentujących daną firmę uczestników półmaratonu.
– Nagrody przyznane zostaną dla firm, których reprezentacje zajęły pierwsze trzy miejsca w każdej klasyfikacji (firmy małe, firmy średnie, firmy duże). Warunkiem sklasyfikowania danego zawodnika jest przekroczenie przez niego linii mety
3. Kategoria „Najlepszy debiut”
– Pod uwagę brany będzie wynik firm w kategorii „Najbardziej rozbiegana firma”, z tym, że:
a) klasyfikacja zostanie zorganizowana bez podziału na firmy małe, średnie i duże – w tej kategorii wszystkie firmy rywalizują między sobą bez względu na wielkość przedsiębiorstwa;
b) kategoria dotyczy tylko firm, które po raz pierwszy pojawią się w programie Firma Przyjazna Bieganiu.

Zapisy do rywalizacji w ramach programu Firma Przyjazna Bieganiu podczas 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego trwają do 29 marca. Zatem by wziąć udział w rywalizacji, we wtorek 29 marca do godziny 23:59 należy być tak na liście zapisanych do swojej firmy w naszym systemie rejestracji, jak i należy mięć już przypisany numer startowy na półmaraton. Tylko osoby, które spełnią oba te warunki będą brane pod uwagę w zliczaniu wyników w ramach rywalizacji Firm Przyjaznych Bieganiu.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ:

STWÓRZ DRUŻYNĘ

ZAREJESTRUJ SIĘ NA 11. PZU PÓŁMARATON WARSZAWSKI